top of page

Merhaba, 

" Öğrenmek ve gelişmek istediğiniz için buradasınız.
Yıllardır özel dershanelerde öğrencilerimin öz güvenlerini ve akademik becerilerini geliştirmelerine yardımcı oldum.
Şimdilerde benim gibi tecrübeli ve özverili arkadaşlarımla beraber
Bakırköy Pusula Vip Kurs çatısı altında sizlerle aynı sınıfta olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kurucu Müdür

3.png

Pusula Vip Kurs hakkında

Bakırköy Pusula Vip Kişisel Gelişim Kursu "Nitelikli Kurs" sloganı ve "Herkes Öğrenebilir" felsefesiyle 2018 yılında kurulmuştur. Farklı seviyelerdeki İlk ve Ortaöğretim öğrencilerine yönelik Vip Kurs , Etüt ve Eğitim Koçluğu hizmetleri sunuyoruz.  Pusula Vip Kurs, öğrencilerin ihtiyaçlarına ve gelişimine odaklanmıştır. Modern metodolojimiz ve birebir ders, etüt ve koçluk aktivitelerimiz ile onların eğitim-öğretim sürecini destekliyoruz. 

Sınavlara hazırlıkta "Pusulanız şaşmasın!"

Biz, sizi hedefinize ulaştıracak doğru Pusula'nız olmaya talibiz.

Çevrimiçi Yerleştirme Testi

Seviyeniz nedir? Görmek ister misin? Profesyonelce tasarlanmış çevrimiçi yerleştirme sınavımıza girin ve seviyenizi tam olarak görün. Kurslarımıza başlamak isterseniz sizinle iletişime geçeceğiz. 

Başarı Stratejimiz

Derslerimizde saygıya dayalı, ilgi çekici ve zihin açıcı bir öğrenim deneyimi sunuyoruz. Kurs hedeflerine ulaşabilmek için her öğrencinin uymak zorunda olduğu bir dizi çalışma disiplini belirledik. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Kaynak Listesi & Çalışma Programı

Yeni bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Bu kaynak listesi, tüm kurs boyunca en büyük yoldaşınız olacaktır. Dersi unutulmaz bir deneyime dönüştürecek eğitim materyallerini inceleyin.

Birebir Eğitim & Sürekli Tekrar

Birebir Vip derslerimizi tamamlayan öğrenciler sıkı çalışmanın karşılığını elde edecek. Bu öğrenciler yeni ve bireyselleştirilmiş öğrenme yöntemleriyle karşılaşmakla kalmayacak, aynı zamanda genel akademik performanslarında önemli bir gelişme kaydedecekler.

Sizden Haber Almak İsteriz. Bize Ulaşabilirsiniz?

bottom of page